Chtěli byste letos Silvestr strávit smysluplně a tak, aby Vás do nového roku podpořil?

Už Vás nebaví zklamání z nesplněných novoročních předsevzetí?

Štve Vás, že se Vám přání neplní, i když poctivě děláte jantry, vision boardy, afirmace a kdoví co ještě?

Představte si, že rok 2017 můžete prožít úplně jinak.

V souladu samy se sebou.

Že můžete žít své poslání, využívat svůj potenciál a plnit si své sny.

Já jsem si už od dětství plnila přání a manifestovala to, co jsem chtěla. Intuitivně jsem si vymýšlela různé metody a později zkoušela i různá doporučení, která mě zaujala. Většinou to fungovalo, někdy ne.

Dost často to, co jsem si přičarovala, nemělo takový wow efekt, jaký jsem čekala. Nebo jsem byla frustrovaná, že to nejde dost rychle. Když se přání ne a ne splnit, připadala jsem si neschopná a nechápala jsem, jak je možné, že když mám tak obrovský potenciál a takové dary, že to nejsem schopná zrealizovat.

 

Letos jsem čarování, přání a práci na sobě trochu změnila a najednou se mi otevřely úplně nové možnosti. 

Začala jsem svůj život tvořit z hloubky a tak, aby se mnou byl v souladu. 

Ačkoliv byl celý rok plný změn ve všech oblastech mého života, každý den žiju to, co si pro sebe přeju.

Po půl roce jsem viděla, jak se můj život jemně a s vlídností proměnil. A jsem úplně jinde než na začátku roku.

Každý den žiju to, co si pro sebe přeju.

Jsem lektorka, moderní čarodějka, průvodkyně a podnikatelka.

Součástí mého poslání je podporovat ostatní, aby žili životy v souladu sami se sebou a tak naplňovali své poslání a využívali svůj potenciál.

Na vlastní kůži mám mnohokrát ověřené, že dnes už nám Vesmír nepošle nic, co je v rozporu s naším vyšším záměrem. Bohužel my nejsme moc v kontaktu samy se sebou, svou esencí a tak si často přejeme věci, které nejsou kompatibilní s naší cestou a posláním. Kvůli tomu se pak potýkáme s frustrací, zoufalstvím, pocitem selhání a mnoha nenaplněnými sny a nesplněnými předsevzetími.

Přitom stačí opravdu málo a může to být jinak.

Stačí se na sebe i svůj život, své přání a sny, podívat z té hloubky. Stačí do spolutvoření své každodenní reality zapojit ten vyšší záměr. Každý den, každým nádechem a výdechem, můžeme pak žít své poslání. Právě proto jsem připravila a nadesignovala

VĚDOMOU SILVESTROVSKOU PÁRTY

31.12.2016 15-01h

Jemný svět, Praha 2

A taky proto, že chci tuhle kouzelnou noc prožít smyslupně, se stejně naladěnými lidmi.

Samotná silvestrovská noc má výjimečnou sílu. Je to jediná noc v roce, kdy celoplanetárně ukončujeme to staré a otevíráme se novému. Je to síla, kterou můžeme využít pro posílení svých záměrů a která může podpořit a vyživit naše přání. Stačí s ní spolupracovat vědomě.

Co je součástí Silvestrovské vědomé párty?

Workshop Má nejhlubší přání

Propojení se sebou v hloubce a se svým vyšším záměrem

Volná zábava, naladění

Přechodový rituál Uzavírám staré a otevírám se životu

Co si ze Silvestrovské vědomé párty odnesete?

 • Inspiraci a nová přátelství

  Potkáte se v kruhu se stejně naladěnými lidmi. Během večera budete mít mnoho příležitostí se seznámit, sdílet a vzájemně se inspirovat.
 • Smyslupně strávený čas jako investice do sebe

  Celá akce je nadesignovaná tak, abyste načerpali podporu a výživu do nového roku. Narozdíl od mainstreamových oslav je to investice do sebe, která se Vám bohatě vrátí zpátky. Ať už v podobě hojnosti, zdroje nebo péče.
 • Vyhnete se frustraci z nesplněných přání a selháním u předsevzetí

  Vesmír už prostě nepodporuje to, co s námi není v souladu. Na párty budete mít možnost propojit se v hloubce se svým vyšším záměrem. Díky tomu si můžete přát a tvořit život, který Vesmír bude podporovat.
 • Efektivní využití svých zdrojů a sil na splnění toho, co opravdu chcete

  Nebudete muset plýtvat svými zdroji a silami na něco, co Vám ve skutečnosti nepřinese to, co očekáváte. Své úsilí budete moci efektivně věnovat na vytvoření života o jakém sníte.
 • Vytvoříte si život, kde žijete své poslání

  Svůj život si nastavíte tak, aby byl pro vás podporující, radostný a žily jste své poslání každý den.
 • Nástroje a metody na podporu svých přání v běžných dnech

  Všechny nástroje a metody, se kterými budeme pracovat, můžete jednoduše aplikovat ve svém denním životě a podoprovat tak svá přání v růstu.

Všichni se rodíme s vyšším záměrem.

S plánem naší duše, který se během života snažíme naplnit. Rodíme se i s obrovskou silou, se schopnostmi a dary, které nám v tom mají pomoci. Rodíme se s nekonečným potenciálem, který čeká, až ho objevíme a začneme využívat.

Právě teď je ten čas, abychom se začali na svůj vyšší záměr rozpomínat, abychom s ním začali spolupracovat, abychom ho vtáhli do hry. Protože můžeme žít ten život, pro který jsme si přišli. Můžeme žít život daleko plnější a šťastnější, než jsme si kdy dovedli představit.

Je to život v souladu sami se sebou a se svým vyším záměrem. Je to život, který nás bude bavit a který prožijeme.

Je to život, ze kterého bude naše duše odcházet pyšná a spokojená, že naplnila svoji misi.

A kolik to stojí?

Cena Vědomé Silvestrovské párty je 4599Kč.

Nyní máte příležitost využít zvýhodněné adventní vstupné za 3599Kč. Adventní vstupné je platné do 20.12.2016. Vstupenka se poté bude prodávat za standardní částku.

Pokud budete chtít Vědomou Silvestrovskou párty věnovat jako dárek, zašleme Vám dárkový poukaz.

Kapacita je omezena na 25 osob.

Za tuto částku získáte:

 • Naučíte se, jak žít své poslání každý den. I když je splnění Vašich snů ještě daleko. I když zrovna procházíte náročnějším obdobím a máte pocit, že se svému poslání ani nepřibližujete.
 • Odnesete si skvělé techniky, jak se sebou pracovat v denní realitě a jak si přitáhnout do života to, co si přejete z té hloubky.
 • Příjemně strávený čas se skvělými lidmi, inspiraci, podporu, sdílení.
 • Projdete přechodovým rituálem, kde skutečně uzavřete vše staré, aby splnění Vašich snů nic nebránilo. A otevřete se životu, dáte životu možnost tvořit a splnit Vám Vaše přání.
 • Dva kokosy nebo dvě kokosové vody, drobné občerstvení a lehkou večeři. Čaj a voda je samozřejmostí.
 • V místě je možné přespat ve vlastním spacáku.

Proč je to tolik, když je to jenom párty?

Není to jen tak obyčejná párty. Samozřejmě, že bude i prostor se bavit, tančit a užívat si.

Ale součástí této párty je mnohem víc. Je v ní zahrnutý i workshop, který sám o sobě má hodnotu téměř 5000Kč, a přechodový rituál.

Navíc Silvestr je jediný takto silný přechod v roce a já Vás provedu, aby se pro Vás stal zdrojem.

Prožitky, které si odneste, jsou nevyčíslitelné.

Nakolik si ceníte toho, dotknout se své esence?

Nakolik si ceníte toho, mít jasno, jaké je Vaše poslání?

Nakolik si ceníte toho, že Vaše duše bude odcházet spokojená a pyšná na to, jak tenhle život zvládla?

Nakolik si ceníte toho, že budete žít v souladu se svou podstatou?

Ke vstupence získáte dva hodnotné BONUSY

Meditační průvodce KLÍČ

v hodnotě 2000Kč.

Je to nový transformační průvodce, který shrnuje naše zkušenosti a poznání z pěti základních témat, kterými jsme s Janou prošly. Skrze meditace a prožitková cvičení Vám umožní tyto témata integrovat do života. Věnuje se tématům: harmonie, důvěra, poslání, respekt k životu, celistvost.

Realm reading nebo Harmonizační nahrávka

v hodnotě 500Kč.

Každému účastníku párty se budu v průběhu ledna a února věnovat osobně. Můžete se mnou absolvovat Realm reading a podívat se na to, ze které říše pocházíte. Nebo pro Vás připravím osobní Harmonizační nahrávku se vzkazem Vaší duše.

Možná Vás napadají další otázky:

 • Říkáte si, že to zní skvěle, ale jak ta kouzla uděláme?

  Skrze meditace a prožitková cvičení využijeme zdrojů a odpovědí, které máme v sobě. Nemusíte se bát, meditaci zvládnou i začátečníci.
 • Možná máte obavu, že budete muset sdílet své citlivé informace?

  Není třeba, důležité budou Vaše vnitřní prožitky.
 • Co když se do něčeho nebudu chtít zapojit?

  Celý průběh párty je nadesignovaný tak, aby na sebe jednotlivé části navazovaly a podporovaly se. Nicnémě Vaše intuice a vnitřní pocit je nejlepší kompas. Nikdo Vás nebude nutit absolvovat cokoliv, co by Vám bylo nepříjemné.
 • Není to celé nějaké moc ezoterické? Nebo moc wuhuuu čarodějnické?

  😃 není. Jsem moderní čarodějka, praktická žena, podnikatelka. Vařit lektvary, malovat pentagramy apod. určitě nebudeme. Budeme využívat přirozeného fungování Vesmíru, na které jsme postupem času zapomněli a znovu se k němu vracíme.
 • Mohu na párty vzít partnera?

  Ano. Chápeme, že páry chtějí přelom roku strávit společně, proto je party otevřená i mužům. Partnerovi můžete zakoupit vstupenku.

Chcte se ještě na něco zeptat? Něco si ujasnit?

Napište nám na wedeo@wedeo.cz. Jsme tu pro Vás.

 

Co říkají klienti, kteří si naší péči dopřáli?

Děkuji Žanet za skvělý workshop o podnikání, za milé vedení na podnikatelské cestě. Když jsem se na workshop přihlašovala, bylo mé podnikání ve fázi touhy a přání. Jen jsem se přihlásila, kola se roztočila a do Prahy už jsem jela jako začínající podnikatelka :). Na začátku má každá spousty otázek a nejistot, proto mým cílem bylo zjistit, jestli tato cesta je tou pravou, jestli je v souladu se mnou a s mým posláním. Ani Žanet, ani jinou účastnici kurzu jsem předem neznala, přesto jsme si výborně všechny rozumněly. I způsob vedení workshopu byl pro mě nový a zároveň velmi objevný. Pomohl mi v sobě objevit novou sílu, našla jsem svoje slabiny, na kterých je třeba zapracovat, a také způsob jak svoje podnikání vést k nejlepšímu úspěchu ve smyslu, jak mého naplnění, tak výdělku. Workshop bych doporučila každé ženě, která již podniká a chce další rozvoj, tak ženě, která jen o podnikání přemýšlí. Je to krásný zážitek se zaručeným výsledkem :).

Zuzana Janglováwww.obchuudek.cz

Zářijový úplněk byl pro mě velmi intenzivní. Jeho sílu jsem vnímala už tak 10 dní předem. Těšila jsem se, že to všechno po něm trochu poleví a mě se bude lépe dýchat. Že využiju uplňkový potenciál, jeho magickou sílu, že odhodím vše nepotřebné a připravím se na nové. Jelikož jsem se už v srpnu účastnila úplňkového rituálu s Žanetou  a Janou z Našeho prostoru,cítila jsem že to bude silné. Nakonec to předčilo moje očekávání, a odcházela jsem v naprosto euforické náladě. Odnesla jsem si cenné rady, povbuzení a naději. Na rituálu jsme tančily, křičely, čarovaly, meditovaly, cvičily, sdílely, jedly a pily. Celým večerem nám byla nápomocná Máří Magdaléna. Setkání s ní pro mě bylo nádherné. Sdělila mi velmi zajímavé informace… Pokud si chcete užít krásné tři hodiny ve vyživujícím ženském kruhu, pojďte příště čarovat s námi. Žaneta a Jana jsou bohyně! Děkuji, že jsem to mohla zažít.

Eliška

Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky, přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.

KlaudieCesty k dítěti

Žaneta nás překvapila nejen svým přístupem, příznivou cenou, časovou flexibilitou a obsahem workshopu, který jsme u ní absolvovali. Nejvíce na nás zapůsobila esence celého tříhodinového setkání. To, co jsme si s sebou odnesli. Její zaměření je nevšední a hodně profesionální. Jde to cítit a nám se to moc líbí. Velice doporučujeme!

TerezaIQ kuchyne, www.iqkuchyne.cz

Milá Žaneto, moc Ti děkuji za laskavé a jemné vedení mého rituálu na pročištění ženské rodové linie. Vybrala jsi neomylně kouzelné odlehlé místo v Divoké Šárce, které jen podporovalo můj záměr. Moc jsem si rituál užila a do dneška z něj čerpám sílu. Vždy když si na něj vzpomenu, tak si užívám tu jemnou, ženskou podporující energii a zároveň sílu žen mého rodu. Díky.

Petra TorováAromaterapeutka a alchymistka, www.petratorova.cz

 

 

Cítíte volání své duše?

Vaše tělo se při představě Vašeho vysněného života uvolňuje? 

Chcete už konečně opravdu žít svůj život, pro který jste si přišli?

Teď je ten pravý čas.

Klikněte a zajistěte si místo na Silvestrovské vědomé párty.

Zvýhodněnou vstupenku si můžete koupit ještě