Jak to udělat, aby Vaše podnikání fungovalo?

18.8. 13-17h

Rybalka, Praha 10

Představte si, že všechny odpovědi, rady a nasměrování pro své podnikání již máte v sobě. 

Jen je potřeba se k nim dostat.

Z naší vlastní zkušenosti i ze zkušenosti žen podnikatelek, se kterými pracujeme, víme že stačí opravdu málo.

Jednoduchý trik, díky kterému se nemusíme dřít, podléhat tlaku a výkonu a plýtvat své zdroje na nesprávných místech. Když se s podnikáním spojíme na hlubší úrovni a máme možnost zasadit ho do kontextu celého života, objevíme souvislosti, rady a odpovědi na naše otázky.

Nastavením podnikání tak, aby s námi bylo v souladu, získáváme svobodu a podnikání to dává lehkost.

Právě proto jsme připravily Business workshop. Chceme podpořit co nejvíce žen, aby žily své životy s radostí a podnikání s nimi bylo v souladu. Nikoliv přítěží, stresem či frustrací.

Co si z Workshopu odnesete?

Kromě naší podpory a vedení, sdílené ženské energie a příležitosti potkat se s dalšími inspirujícími ženami podnikatelkami se můžete těšit na:

 • Upřesnění toho, co opravdu v podnikání chci

  Nejen podle tabulky cílů, nejen jak nás vede mysl. Ale opravdu z hloubi duše a srdce. Z potřeby mého poslání.
 • Sladění svého života a podnikání

  Být v souladu a mít své podnikání a život v souladu je možnost jak si vše nastavit, aby nás to nevyčerpávalo. Naopak, aby nám to tvořilo zázemí.
 • Vyjasnění dalších kroků

  Ať už si zrovna kladete jakékoliv otázky kolem svého podnikání po Workshopu budete vědět jak dál. Protože ty nejcenější odpovědi si neseme v sobě.
 • Překvapení

  Máme pro Vás připravený milý dárek, který Vás podpoří na Vaší další cestě podnikání. (Abychom pro Vás dárek stihly nachystat, je potřeba se přihlásit do 13.8., později přihlášeným nemůžeme dárek garantovat, děkujeme za pochopení)

Určitě znáte ten pocit, když vše plyne bez úsilí. Věci se dějí v ten pravý čas. Vše do sebe krásně zapadá.

Podnikání Vás nevyčerpává a věnujete se mu s radostí. Je to svoboda, tvořivost, nadšení. Víte kam kráčíte, čemu se věnujete a proč. Netlačíte na sebe.

Víte totiž, na co je třeba zaměřit pozornost a jste ve svém středu. 

Srpnový termín Business workshopu 18.8. Vám nabízíme vyjímečně za prázdninovou cenu 1000kč. (standardní cena workshopu je 3750kč). 

Za tuto cenu od nás dostanete naše extrahované know how a zkušenosti, které jsme sbíraly několik let. Prověřeno a testováno nejen na nás, ale i na našich klientkách.

Nabízíme Vám úplně nový přístup a uchopení podnikání, díky kterému si ušetříte mnoho času, sil a vyplýtvaných zdrojů. A své podnikání budete milovat.

Říkáte si, že to zní skvěle, ale jak ty kouzla uděláme? 

Skrze meditace a prožitková cvičení využijeme zdrojů a odpovědí, které máte v sobě. Nemusíte se bát, meditaci zvládnou i úplné začátečnice.

Možná se bojíte, že budete muset sdílet citlivé inforamce o sobě nebo o Vašem podnikání?

Není třeba, důležité budou Vaše vnitřní prožitky. Sdílet budete jen to, co Vám bude příjemné.

Chcete se ještě na něco zeptat, něco si ujasnit? 

Napište nám na wedeo@wedeo.cz, jsme tu pro Vás.

 

Pokud s Vámi Workshop rezonujete a cítíte, že je pro Vás a Vaše podnikání ten správný čas, neváhejte a klikněte na tlačítko přihlásit.