Česko-italský příběh na Vyšehradě

M-S (43)

V poslědní době se nám ty svatby na Vyšehradě množí :) Není divu, je to krásné a magické místo.

Byly jsme moc rády, že nás o pomoc se svatebním dnem požádali Míša a Stefano. Krásný česko-italský pár. Jejich reference nás moc potěšila.

M-S (304)
„Mila Zaneto a Jano,

chteli bychom vam moc podekovat za vasi podporu a organizaci nasi svatby a svatebcanu na Vysehrade! Byly jste pro nas velika podpora v miste ktere, co se logistiky tyce, neni uplne nejjednodussi. V ten den jsem ja, nevesta, byla velmi nervozni a prave primo ve svatebni den na samotnem miste jsme si nejen my, ale i nasi rodice uvedomili, jak obrovska pomoc pro nas jste!!

Jiz behem samotnych priprav jsme ale ocenovali vase tipy/upozorneni kterymi jste nas zasobovaly, ale take hlavne vas celkovy pristup, kdy se snazite spise poradit/pomoci, ale do niceho nenutite a nechavate tak finalni rozhodnuti na nas.

Moc dekujeme jeste jednou za vasi pomoc a prejeme spoustu dalsich spokojenych novomanzelu!:)

Misa & Stefano“

sM-S (605)

Česko-italské téma se vinulo celou svatbou včetně stylového příjezdu nevěsty v bílém autíčku Fiat. Nevěsta po takovém odvozu moc toužila, ale dlouho nemohla pronájem tohoto auta sehnat. Nakonec to vyřešila tak, že nechala vzkaz za stěračem a majitelka auta se jí ozvala a na svatbu jí ráda odvezla :)

sM-S (432)

Míše a Stefanovi přejeme mnoho lásky a spostu takových kreativních řešení!

S láskou

Žaneta a Jana

 

Fotografie by František Šrytr

 

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře