Osobní konzultace

Jsme kanálem, skrze nějž je pro vás tvořeno.

Naší přirozeností je práce s lidmi a víme, že při osobní interakci přinášíme největší hodnotu.

Pokud cítíte, že v některé oblasti svého života nebo v některém tématu potřebujete podporu a sdílení, s radostí se staneme vašimi průvodkyněmi. Sdílení moudrosti je naším velkým záměrem.

S jakými tématy se na nás můžete obrátit? Ženství, mužsko-ženské polarity, celistvost, plnost života, prožitky, osobní rozvoj a transformace, krása, smrt a ztráta, sexualita, mateřství. Samozřejmě i s jiným tématem, pokud to tak cítíte.

Jak fungujeme při osobních setkáních? Vycházíme z toho, že vytváříme prostor, kde se dějí zázraky a jsme kanálem, skrze nějž je tvořeno. Využíváme svou intuici a necháme se vést, aby zaznělo a stalo se to co je v zájmu vašeho nejvyššího blaha. Sdílíme moudrost, své zkušenosti, prožitky a znalosti. Jak to děláme? Často skrze mentální harmonizaci, naší zkušenost s prožíváním, rituál, výklad karet a pomocí intuice.

Osobní brainstorming trvá 1-2h, podle potřeby, a stojí 800Kč/h.

Telefonická podpora na jakékoliv téma trvá 30 min a stojí 350Kč.

Co dalšího s námi můžete zažít osobně? Klikněte na obrázky níže nebo si vyberte z menu.

První setkání se Žanetkou bylo zvláštní. Přišla mi jako nepřístupná dáma vzbuzující respekt. Jak hluboce jsem se mýlila. Můj respekt k ní vzrostl po dalších setkáních. Je to úžasná bytost. Diskuse a povídání se Žanetkou je jako živá voda. Nadhled, hladivá a povzbuzující slova, pochopení, otevřenost, důvěra, upřímnost, akčnost jsou hodnoty, které mi přinesly do života skvělé věci. Ukázala mi, že jsem skvělá i já a kudy může vést moje cesta. Navíc má krásný pohled nejen na osobní, vnitřní a duchovní věci ale i na byznysové věci. Děkuji za mnoho <3

Ivana Cikánkovázakladatelka projektu Ženy v realitách
Krása
Realm reading
Rituály
Naladění na duši
Již brzy

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana