Krása

Svou krásou uctívám božské.

Pokud si říkáte:

  • Já bych chtěla být krásná jako kamarádka/sestra/celebrita.
  • Péče o sebe, líčení nebo krása je zbytečnost, to já nepotřebuji. Nejlepší jsem přirozená.
  • Ráda bych o sebe pečovala, líčila se, ale nevím jak.

Pak je právě pro vás ideální Hodinka krásy a Líčení s Janou.

Jana vás inspiruje, jak lze péči o sebe, svou pleť a zkrášlování, vnímat jinak. Ne jako zbytečnost a ztrátu času, ale kultivování a podporu své ženské časti. Jako prostředek naší ženské cesty a návrat sama k sobě.

Pomůže vám uvidět svou krásu a být krásná tak, jak jsem.

Naučí vás super triky, jak pomocí jednoduchých kroků líčení (které zvládnete i během 10min ráno před odchodem), můžete vytáhnout a podpořit svou krásu.

Celý svůj život jsem trpěla na nepříjemné zarudnutí kůže v obličeji, vyzkoušela jsem všechny možné drahé i levné krémy, konzultovala s kosmetičkou i v lékárně. Nicméně výrobky zabíraly vždy jen na krátkou dobu nebo vůbec. Pak mi jednou Jana řekla, že moje pleť může trpět nedostatkem hydratace a doporučila mi vyzkoušet hydratační krém. Moc jsem tomu nevěřila, přece jen už jsem zkusila skoro všechno. Po půl roce používání ale můžu říct, že výsledky se dostavily a jsou trvalé. Jana přizpůsobila výběr krému aktuálnímu ročnímu období, radí mi i po telefonu a nemá problém výrobek zaslat poštou, což mi velmi vyhovuje. Zkrátka není nad to, když Vám poradí odborník, kterého skutečně zajímá Váš problém. Získala jsem důvěru k Janiným doporučením a teď když mi dojde krém, nebo třeba řasenka, volám vždycky Janě :-)

Iva

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana