Realm reading

Z jaké říše pocházíte?

Přijímám všechny své části, tak jsem celistvá.

  • Zajímalo by Vás s jakou říší jste spjatí?
  • Ptáte se sami sebe jaké je vaše poslání, mise na planetě?
  • Rádi byste se o sobě dověděli zajímavé informace a souvislosti?

Pak se vám bude líbit Realm reading.

Žaneta je jedna z prvních českých certifikovaných Realm readers, která prošla kurzem od Doreen Virtue a ráda vás skrze něj zavede hlouběji k sebe poznání.

A k cěmu je dobré vědět jestli jsem víla, čarodějka nebo anděl? Kromě toho, že je to zábavné :), se dozvíte zase o kousek víc sami o sobě. Umožní vám to integrovat další část sama sebe, o které jste možná ani nevěděli. Čím celistvější jsme, tím jsme víc v souladu sami se sebou a tím plnější prožívání a život můžeme mít.

Ze které říše jste se můžete Žanety zeptat v rámci osobního brainstormingu nebo se domluvit samostatně na Realm reading.

Samostatný Realm reading trvá 40-60min a stojí 500kč.

Jsou věci, které přijdou v pravý čas. V době, kdy vám mohou nejlépe pomoci. Pro mě to bylo Realm reading, které na mě na vašich stránkách doslova blikalo. Nesmírně oceňuji Žanetiny zkušenosti i intuici. Jen jsem nevěřícně zírala, protože to, co říkala, byly mé myšlenky a pocity vtělené do slov. Bylo to, jako bych se na chvíli mohla vrátit domů. Najednou mi nejen někdo rozuměl, ale zároveň mě ujišťoval, že vše, co cítím, je v pořádku. Že vše, co mě v životě potkává, i to, jak reaguji, má svůj důvod. Pochopila jsem, jakou roli hraji v životě ostatních, ale i tom svém. Dozvěděla jsem se, jak své dary, svou sílu, ale i své slabůstky, přijmout a předávat energii dál. Přijala jsem je. I sebe.

Klaudie FaschinelliCesty k diteti

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana