Rituály

Bohyně si dopřeje prostor a čas pro prožitek.

Samy na sobě jsme si mnohokrát ověřily, jak jsou rituály silné, léčivé a mocné. Možná už jen kvůli tomu, že při nich vystoupíme z běhu všedního života a vědomě směřujeme svou pozornost tam, kam potřebujeme.

Rituál nám dává možnost zastavit se a prožít nebo oslavit změnu v našich životech.

Umožnuje nám spojit se sami se sebou a rekalibrovat svůj vnitřní kompas na aktuální situaci.

Uctít, oslavit a pustit co bylo.

Vědomě se rozhodnout a zvolit si, co chci, kam a jak dál budu směřovat.

Rituál je zdrojem síly a podpory.

Rituály děláme pro sebe na denní bázi a rády provedeme rituálem i vás. Ať už to bude malý osobní rituál nebo velká oslava v kruhu vašich blízkých.

Cena rituálu se odvíjí od Vašich přání a požadavků. Pro konkretní informace nás kontaktujte.

Záříjový úpněk byl pro mě velmi intenzivní. Jeho sílu jsem vnímala už tak 10 dní předem. Těšila jsem se, že to všechno po něm trochu poleví a mě se bude lépe dýchat. Že využiju uplňkový potenciál, jeho magickou sílu, že odhodím vše nepotřebné a připravím se na nové. Jelikož jsem se už v srpnu účastnila úplňkového rituálu s Žanetou  a Janou z Našeho prostoru,cítila jsem že to bude silné. Nakonec to předčilo moje očekávání, a odcházela jsem v naprosto euforické náladě. Odnesla jsem si cenné rady, povbuzení a naději. Na rituálu jsme tančily, křičely, čarovaly, meditovaly,cvičily, sdílely, jedly a pily. Celým večerem nám byla nápomocná Máří Magdaléna. Setkání s ní pro mě bylo nádherné. Sdělila mi velmi zajímavé informace... Pokud si chcete užít krásné tři hodiny ve vyživujícím ženském kruhu, pojďte příště čarovat s námi. Žaneta a Jana jsou bohyně! Děkuji, že jsem to mohla zažít.

Eliška

Milá Žaneto, moc Ti děkuji za laskavé a jemné vedení mého rituálu na pročištění ženské rodové linie. Vybrala jsi neomylně kouzelné odlehlé místo v Divoké Šárce, které jen podporovalo můj záměr. Moc jsem si rituál užila a do dneška z něj čerpám sílu. Vždy když si na něj vzpomenu, tak si užívám tu jemnou, ženskou podporující energii a zároveň sílu žen mého rodu. Díky.

Petra TorováAlchymistka, www.petratorova.cz

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana