Svatby

Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí.

Děkujeme za Váš zájem. V tuto chvíli z kapacitních důvodů svatební služby neposkytujeme.

Svatební průvodce Wedeo, není momentálně k dispozici.

Již brzy si budete moci videa přehrát přímo tady na webu. Děkujeme za pochopení a přejeme pohodové svatební přípravy.

Milujeme svatby, jsou plné rituálů a svatební den je oslavou lásky a sounáležitosti. Když se to povede je zdrojem hlubokých prožitků, o které se snoubenci a svatebčané mohou opírat celý život. Rády provázíme snoubence po té praktické i prožitkové stránce příprav. Svatby vlastně spojují vše, co je pro nás důležité.

Pokud cítíte, že svatba je něco víc než běžně zažitý společenský koncept, pak je právě pro vás náš nový ebook Vědomá svatba. Pro vědomé snoubence jsme na základě prožitků skutečných párů a našich zkušeností s Vědomou svatbou vytvořili tento ebook. 

Snoubencům nabízíme několik variant našich služeb – celkový svatební servis, svatební brainstorming či koordinaci svatebního dne. Podrobnosti Vám rády řekneme osobně. 

Náš krátký a praktický ebook 10 otázek, které si potřebujete zodpovědět před Vaší svatbou je milý pomocník, aby Vaše svatba byla osobní, pohodová a nezapomenutelná.

Potřebujete podporu po organizační stránce? Podívejte se na naše skvělé Wedeo, svatební videoprůvodce, který vám s lehkostí a příjemnou formou předá rady a tipy jak si naplánovat svatbu. Přístup do programu je zdarma.

Chystáme nový e-book Vědomá svatba.

Zadejte email a buďte první, kdo se o něm dozví!

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana