Co dokáže střih

Užijte si svatební den v šatech zvýrazňujících vaše přednosti.

K tomu všemu Vám pomůže správný střih svatebních šatů.

wedding-725431_1280

Co se střihů a stylů svatebních šatů týče, jsou k dispozici v různých variantech od úzkých, dolu se rozšiřujících, s plnou á-čkovou sukní, přes korzetové, na ramínka, s odhalenými zády, až po celo-krajkové poseté kamínky, hladké nebo s tylovou sukní. Nabídka typů svatebních šatů je každopádně mnohonásobně pestřejší než jejich barevné provedení, kterému jsme se věnovaly naposled. Zjistily jsme, že správný odstín bílé lichotící vaší pleti, barvě očí i vlasů je první částí úspěchu dokonalého svatebního vzhledu. A co je tou druhou nezbytnou částí?

Když se rozhlédnete kolem sebe, podíváte se na svoje kamarádky, kolegyně či známé, určitě si všimnete, že každá se lišíte nejen svou přirozenou barevností, to znamená barvou očí, vlasů a tónem pokožky, ale i křivkami a siluetou postavy. Jedna má širší vrchní část těla, druhá plnější boky a zadeček, další je rovná postrádající ženské křivky.

Základních typů postav je celkem 5 – Hruška, Jablko, Obdélník, Obrácený trojúhelník a Přesýpací hodiny – každý z nich v štíhlé a plnější formě. Každá silueta má své přednosti, které chceme oblečením podtrhnout, má však i své kritické partie, které chceme šikovně zamaskovat, proto je nezbytné s každou postavou pracovat individuálně a úplně jinak ji oblékat.

Pragueday2hotelParizbyTerezaLee-52

Výjimkou nejsou ani svatební šaty. Ty, které se vám tak líbily na vaší kamarádce nebo na modelce v katalogu, můžou na vás samotné vyznít zcela jinak a vy se v nich nemusíte cítit výjimečně ani pohodlně. Fakt, že sluší jiné nevěstě není zárukou, že budou slušet i vám a to právě z důvodu, že každá jsme originál – zevně i uvnitř. A právě proto je nutné svatební šaty volit na míru dle vaší aktuální postavy a zároveň osobnosti.

Z toho důvodu, vám přinášíme jedinečnou možnost osobní konzultace s odbornicí na styl, Dagmar Gabulovou, která vám kromě správné barvy svatebních šatů poradí i s tím, jaký typ postavy máte, odhalí vám, jaké jsou její přednosti i problematické oblasti, navrhne vám typ a střih šatů zvýrazňujících přednosti, maskujících nedostatky i odrážející vaší osobnost. Kromě toho s vámi zkonzultuje typ účesu vhodný pro váš tvar obličeje, stejně jako typ i barvu šperků přesně pro vás tak, aby vše s vámi krásně ladilo a vytvářelo harmonický celek. A mimo to, s ní můžete zkonzultovat i oblečení ženicha a ostatních svatebčanů.

Pragueday2detailspreparationhotelbyTerezaLee-75

A jak vybíráte a ladíte své šaty Vy?

S láskou

Žaneta a Jana

P.S. Pokud Vás styl baví určitě Vás zaujme kniha Styl od Dagmar.

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře