Co to je ten brainstorming?

Co si představit pod tím brainstormingem?

Brainstorming poskytujeme jako konzultaci hned v několika oblastech – svatby, podnikání, osobní rozvoj a ostatní eventy.

A o čem to vlastně je?

Pro nás je to způsob, jakým vedeme některé osobní konzultace.

startup-594090_1920

Vycházíme z toho, že

  • Pro vás vytváříme prostor, kde se stane a zazní vše, co je třeba.

  • Jsme kanálem, skrze, který je pro vás tvořeno.

  • Sdílíme s vámi naše know how, zkušenosti a znalosti.

  • Z uvolnění se rodí kreativita.

Konzultace je velmi organický proces. U všech variant brainstormingu začneme s tím, že se podíváme na Vaši aktuální situaci. Můžete si to představit, jakobyste na stůl vysypali pomyslnou kabelku, všechno co se v ní ukrývá. Prozkoumáme, co tam je a pobavíme se o tom, jaké další plány s ní máte. Co je to, co chcete. Dostanete od nás podněty, nápady a rady, jak se dostat k tomu, co chcete. Konzultace je o vás, takže je přirozené, že Vy přinesete vstupy a my Vás provedeme. Společně tak přirozeným organickým procesem tvoříme. A to nás moc baví.

Jsme přesvědčené, že dokážete cokoliv. Ať už je to mít prosperující podnikání nebo připravit si báječnou svatbu. Jen k tomu potřebujete ty správné pomůcky a informace, podporu a nasměrování. A to je přesně to, co si z našeho brainstormingu odnesete.

office-336368_1920

Jaké tedy brainstormingy nabízíme?

  • Svatební – ten je o něco delší a intenzivnější. Z velké většiny je zaměřený na to, abychom Vám během 3h předaly maximum informací a odejdete nabušeni vědomostmi, radami a úkoly. Je to takový boost up vašeho plánování. Jsou čtyři případy, kdy můžete brainstorming využít, více si můžete přečíst v našem ebooku Jak vybrat tu pravou. Zajímá Vás, co o brainstormingu řekli ti, co ho zažili? Mrkněte sem.

  • Business – tedy podnikatelský. Představte si ho jako příjemné setkání u kávy. Velmi produktivní a kreativní dvě hodiny, díky kterým rozkvetete Vy i Vaše podnikání. Podrobněji si o něm můžete přečíst tady. A možná by Vás zajímalo, co o něm říkají podnikatelky, které ho prošli.

  • Event – pokud organizujete jakoukoliv událost, soukromou či pracovní, a potřebujete podporu a nasměrování, pak Event brainstorming je ta pravá volba. Během brainstormingu Vám pomůžeme aby se Vaše událost povedla, ať už je Vaším cílem, aby vše klaplo nebo aby si účastníci odnesli hluboký prožitek. Na detaily se můžete podívat zde.

  • Osobně rozvojový – pokud máte jakékoliv konkrétní téma, které se týká spíše celkové oblasti vašeho života a chcete si ho ujasnit. Budeme naslouchat a pomůžeme vám si to poskládat. Nevymyslíme vám řešení, ale pomůžeme získat přehled a ujasnit si kroky, které povedou k vašemu přání.

Pokud cítíte, že brainstorming je pro Vás to pravé a máte chuť se potkat, stačí se nám ozvat a domluvíme si termín, kdy se Vám budeme (s láskou a nadšením) věnovat.

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře