Dva romantické tipy pro svatební den

Dnes jsme si pro vás připravily dva romantické tipy pro svatební den.

ELFI-2859

Pokud se budete připravovat nevěsta a ženich zvlášť, nebo dokonce i přespávat samostatně, pak vás první tip určitě nadchne.

Můžete si nachystat playlist na přípravy, který si oba v den svatby ráno pustíte. I když budete každý sám, tak budete vědět, že ten druhý ve stejný čas poslouchá ty stejné, vaše songy. Skrze hudbu se tak můžete propojit :) (kam se na tohle hrabou telefony, že? :)

Pokud byste si to chtěli ještě o něco vylepšit, doporučujeme, vyberte si jeden special song a pusťte si ho oba ve stejný čas. To, že na sebe jednou písničkou budete myslet, v tak trochu meditativním stavu, dovede divy. Kromě toho, že se oba uvolníte a opadne z vás případná nervozita, dostanete se tak do srdce a spojíte se s vaší láskou. Zaručujeme vám, že celý den tak poplujete v úplně jiném naladění a vnímání.

Pragueday2hotelParizbyTerezaLee-44

Druhý velmi romantický tip, je náš oblíbený – dopřejte si first moment, jen vy dva (a fotograf s kameramanem, samozřejmě :) před obřadem. Ano, sice Vás ženich neuvidí poprvé, když budete přicházet na obřad, ale ze zkušenosti víme, že to stojí za to. Uvidí Vás poprvé přicházet na smluvené místo. Takže o ten kouzelný moment nepřijdete.

Navíc to bude tak trochu jako tajné rande, jen vaše. Kouzelné, dojemné, plné lásky a očekávání. Od našich snoubenců, kteří si first moment dopřáli, víme, jakou sílu tenhle moment má. Kromě uvolnění, pocitu, že už jste spolu a společné radosti, kterou vám přinese, si plně uvědomíte a prožijete to, co se děje, ten krásný okamžik, kdy láska tvoří. A to nemluvím o nádherných záběrech, které z first momentu vzniknou :)

PragueDay1OutsideportraitsbyTerezaLee-29

Ještě připojíme jeden extra tip pro ženichy – připravte si pro nevěstu dárek a pošlete jí ho ráno, během příprav. Ať už to bude ručně napsaná love note, přívěšek na řetízek nebo kabelka Louis Vuitton. Překvapení, které jí nachystáte, si bude pamatovat po celý život. Spolu s pocitem, že o ni pečujete, zahrnujete ji láskou ve všech podobách. Ze zkušenosti víme, že když ženich dárek pro nevěstu má, nevěsta pak prožije celý svatební den úplně jinak. Takže ženichové, směle do toho, doporučujeme!

Máte nějaký svůj osobní romantický tip na svatební den? Dejte nám vědět, rády se inspirujeme.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře