Rádi byste žili v harmonickém partnerství?

Jak partnerství nastavit tak, aby tvořilo vyživující, inspirující a podporující zázemí?

Inspirujte se v našem ebooku

Tento ebook je pro nás opravdu osobní. Sepsaly jsme do něj nejsilnější momenty našich partnerských životů a k nim přidaly to, co jsme se na nich naučily.

A protože věříme, že sdílení je léčivé, v ebooku otevřeně sdílíme naše autentické emoce, zkušenosti a prožitky.

Jak se ebook líbí?

Právě jsem to přečetla jedním dechem /místy jsem tedy nedýchala vůbec/. Vidím se ve spoustě věcí, hlavně v lekcích o hranicích a především v tom, že nestačí říkat ne, ale je třeba umět říkat ano....a samozřejmě by mě zajímal ten rituál se sexem :-) Děkuju moc, jste skvělé, držím palce a e-book šířím dál :-)

Iva TargováLesní školka

Při čtení jsem si kolikrát říkala No jo, vždyť to vím. A přitom...až mi bylo smutno, když jsem se na sebe jako partnerku podívala zvenčí. Přesně na to, co doporučujete, totiž ve vztazích zapomínáme. Připadá nám to tak samozřejmé, že se to prostě rozplyne v každodennosti. Tento e-book potřebujeme všichni. Ti, co jsou zadaní, ale i singles. Abychom mohli uzdravit své vztahy - ty současné i ty budoucí.

Klaudie FaschinelliCesty k dítěti, www.cestykditeti.cz

Žiju v krásném partnersví a tento eBook jsem otevírala spíš ze zvědavosti, než z potřeby. Upřímně musím přiznat, že mě velmi obohatil a smekám před opravdovostí a moudrostí obou autorek. Pokud si chcete své partnerství užívat a né jen přežívat, prostudujte si tohle dílko. Jsem si jistá, že vám v některých ohledech otevře oči.

Tereza KramerováVědomý život, www.terezakramerova.cz

Věděla jsem, že eBook těchto dvou žen bude dobrý, ale on není jen dobrý, je přímo skvělý. Snoubí se v něm snad vše co může. Krása s moudrostí, hloubka s něhou. O vztazích už bylo napsáno tolik, ale tohle ještě ne. Žanetin příběh mě dojmu k slzám. Obě ženy odhalují taková zákoutí duše až je to neuvěřitelné. Vím, že se k jejich slovům budu sama vracet, protože se mnou velmi rezonují. Jejich moudrá slova by se měla dostat ke každé ženě, ale i k můžum, aby se vztahy a my jako jendotlivci začali uzdravovat. Z celého srdce děkuji za vaše slovla ženy.

Eva PitnerováVědma, www.evapitnerova.cz

Upřímně, říkala jsem si, že mě v partnerství nemůže nic překvapit. Žiju si pohodu tak proč bych si měla číst ještě nějaký ebook na toto téma. Ebook Žanety a Jany ale přináší naprosto jiný pohled na partnerství. Není to příběh z červené knihovny. Je to realita života. Dvě silné ženy, které nám otevřely dveře do svých 13.komnat. Dvě autentické a leckdy bolavé cesty. Když jsem dočetla ebook, v žilách mi kolovala nová krev. Někdy setkání se smrtí a koncem o kterém holky píšou přinese novou vlnu energie do přítomnosti. A tak jsem díky dnešnímu čtení prožila jeden obyčejný den neobyčejně. Ve velké vděčnosti za všechny krásné vztahy, které mám. Děkuju ❤

Martina ChomátováPlay every day, www.playeveryday.cz

Uz jsem vse precetla a prectu urcite jeste nekolikrat. Pomohlo mi to zorientovat se v nekterych nasich i mojich situacich, ktere ted jsou velkou vyzvou. Takze DIK!

Katka Hanákováwww.ringana.com/74917

Ebook Vědomé partnerství četlo už

0
lidí

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana