Inspirující a ještě magicky krásná!

Další naše úžasná a krásná, dokonce magicky krásná, žena je Míša Měřínská.

Míša podporuje ženy, aby se spojily se svou krásou. Aby věděly, jak s ní pracovat. A aby se pro ně stala přirozeností. A to se nám, milovnicím krásy, moc líbí.

Údělem ženy je zkrášlovat svět :)

Tak, jako naše ostatní inspirující ženy, jsme Míšu vyzpovídaly ze třech důležitých otázek. Jak to má Míša se splněnými sny, rozzářenou krásou žen a péčí o sebe si můžete přečíst níže v jejích odpovědích.

Misa_6

  1. Proč dělám to, co dělám?

Protože cítím, že tím můj život dostává další rozměr, který mě neskutečně baví, naplňuje, těší. Cítím, že čím jdu hlouběji a čím víc dávám ze sebe, tím větší vděčnost, štěstí, láska ke mně přichází. Jednoho dne jsem se rozhodla, že na smrtelné posteli nechci ničeho litovat a že si zasloužím sama sobě plnit sny. A jedním z mých velkých snů je dělat tento svět jednoduše krásnější. Dělat ho krásnější tím, že pomůžu ženám rozzářit jejich krásu. A čím víc se do toho snu zanořuji, tím se mi odkrývají další a další cesty, jak můžu svou maličkostí světu ke kráse přispět. A to je prostě bomba! Strašně moc mě to baví <3

14606490_576388362569804_3965773709859012332_n

  1. Co je největší hodnota mojí práce?

Pochopení, lidskost, pravdivost. Na nic si nehrát a dovolit si být sama sebou. To jsou hodnoty, které mám v srdci, když dělám to, co dělám. Vidím v ženách na první pohled jejich krásu, jedinečné rysy, originalitu a učím to i je samotné. Sdílím svůj příběh na cestě za krásou a věřím, že jeho střípky ženám pomohou najít tu jejich. Radost a nadšení ze setkání, kdy si žena dovolí vidět se v zrcadle krásná a pochopí, jak jednoduše, jemně a žensky své osobité rysy podtrhnout. Radost, když se podaří zbořit další negativní myšlenku, kterou žena v hlavě o své kráse má. Ukazuji ženám, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše a vždy, když v zrcadle vidím ty jiskřičky v očích, jsem nadšená.

krasa-je-potreba

  1. Co má práce klientům přináší?

Věřím, že moje práce ženám pomáhá najít další kousek sebe samotné, že pomáhá posílit sebevědomí a chuť, mít se ráda a líbit se sama sobě i okolí. Víc si užívat toho, že jsme ženy, že máme tolik krásných tváří a je jen na nás, kterou z nich si chceme užívat. Tetelím se blahem, když mi ženy napíšou mail nebo zprávu a podělí se o to, co jim moje články a myšlenky přináší. Často mí píší o uvědomění, že ony samy jsou tou nejdůležitější osobou v životě, o tom, že se jim daří překonat strach a zkusí něco nového v líčení nebo oblékání anebo si dovolí o sebe a svoji krásu pečovat každý den. Z těch zpráv mám velkou radost a je to pro mě další energie, která mě v tvoření a sdílení myšlenek o kráse, životě a splněných snech, posouvá dopředu.

14265011_557459374462703_8381928286648827031_n

  • Cítíte volání své krásy po pozornosti?
  • Máte pocit, že to se svou krásou nemáte úplně harmonické?
  • Při představě, že si stoupnete před zrcadlo, se vám stáhne žaludek místo, aby se rty roztáhly do vlídného úsměvu?

Pak si můžete dopřát Míšinou péči, v jejím skvělém kurzu Magicky ženská. Mezi bonusy najdete i příspěvek od Žanety, abyste se svou krásou propojily opravdu v hloubce.

Krása může být váše podpora a výživa, ne nepřítel nebo nedosažitelný cíl.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře