Jak se o něco víc těšit a méně bát

11994206_847092088709224_500713969_oMáme radost, že ze svatebního brainstormingu nevěsty odchází klidnější a na svatbu se o něco víc těší.

Nedávno jsme oslavili rok našeho manželského soužití… Zajeli jsme si na Sion udělat piknik… Zavzpomínat si na naši originální svatbu. Ukázat to kouzelného místo našemu miminku… Nedalo nám to a hodnotili jsme, co se nám na svatbě líbilo, co bychom opět zopakovali… Jednou z věcí byla i předsvatební konzultace s Žanetou. Můj pocit, že „to není až tak třeba“ vzal za své. Byla jsem vděčná, že jsem na schůzku šla. Její doporučení stála za to. Dodnes mám před sebou její milý úsměv a pocit důvěry, který jsem po sezení získala… Na svatbu jsem se začala o to více těšit a ničeho se nebála :)

Za mne doporučuji a děkuji! G.P.“

Děkujeme za krásnou referenci G.P.!

S láskou

Jana a Žaneta

Fotografie by Petra Hejnová

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře