Jak se rodí rituál

Jak se rodí (osobní) rituál?

Často se nás ptáte, jak to děláme, ty rituály a to čarování? Jak víme co kdy udělat? Co je ve kterou chvíli potřeba?

Popravdě nevíme. Tedy přesněji řečeno nevíme úplně do detailů a nevíme to předem. Fungujeme tak, že jsme kanálem, skrze který v ten správný moment projde to co má. Jsme nástrojem božské tvořivosti. Následujeme vedení. Každý rituál je pro nás úplně jiný.

Ladíme se předem na dané téma a osoby, kterých se rituál týká. Někdy přijdou vize co se bude dít v předstihu, někdy jen musíme zůstat v důvěře a dokonalý ritál se zrodí až v ten poslední moment, tak aby vše do sebe dokonale zapadlo.

Některé naše rituály jsou více meditační a noříme se do hloubek vnitřního světa. Jiné jsou velmi zemité, taneční, divoké. Prostě právě takové, jaké mají být.

bowl-1404665_1280

Za krásnou referenci na jeden z našich úplňkových rituálů děkujeme Elišce:

Zářijový úplněk byl pro mě velmi intenzivní. Jeho sílu jsem vnímala už tak 10 dní předem. Těšila jsem se, že to všechno po něm trochu poleví a mě se bude lépe dýchat. Že využiju uplňkový potenciál, jeho magickou sílu, že odhodím vše nepotřebné a připravím se na nové. Jelikož jsem se už v srpnu účastnila úplňkového rituálu s Žanetou  a Janou z Našeho prostoru,cítila jsem že to bude silné. Nakonec to předčilo moje očekávání, a odcházela jsem v naprosto euforické náladě. Odnesla jsem si cenné rady, povbuzení a naději.

Na rituálu jsme tančily, křičely, čarovaly, meditovaly, cvičily, sdílely, jedly a pily. Celým večerem nám byla nápomocná Máří Magdaléna. Setkání s ní pro mě bylo nádherné. Sdělila mi velmi zajímavé informace…

Pokud si chcete užít krásné tři hodiny ve vyživujícím ženském kruhu, pojďte příště čarovat s námi. Žaneta a Jana jsou bohyně!

Děkuji, že jsem to mohla zažít.

Eliška

IMG_2357

Oltář – stůl hojnosti z kouzelného osobního rituálu Síla rodu ❤️

A jak jsme se k rituálům dostaly?

Rituály jsou přirozenou součástí našich životů, asi by se dalo říct od nepaměti :D Praktikujeme je pro sebe na denní bázi. Rituál je prostor pro vědomé zastavení a prožití situací. Vzhledem k tomu, že své životy procházíme velmi vědomě, jsou pro nás rituály metodou, způsobem života.

Pokud cítíte volání, ale potřebujete nějákou podporu, můžete se začíst do knihy o rituálech od naší milé Lili. Zapojit se online nebo živě do jejího výcviku kněžek.

Ale nejcennější rada určitě je, následujte svou intuici a praktikujte. Rituály si zkoušejte, hrajte si s nimi, užívejte si je. Ono se to přirozeně vyloupne.

Další rituál, kde se můžeme potkat, je 14.11. nebo pro vás rády vytvoříme osobní rituál.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře