Jak se ze svědkyně koordinátorka stala

Stejně jako Martin a Monika, si snoubenci často kladou otázku, zda skutečně potřebují koordinátorku.

A my všechny snoubence podporujeme v tom, aby si koordinátorku, která o ně bude ve svatební den pečovat, dopřáli. Víme totiž, jak moc koordinátorka může ulehčit. Ať už to bude profesionální koordinátorka nebo někdo schopný ze svatebčanů.

Těší nás, že Martin a Monika se domluvili s nevěstinou svědkyní, kterou jsme na roli koordinátorky při svatebním brainstormingu připravili.

2

Jak to dopadlo z pohledu nevěsty?

Svatební koordinátorka? K čemu je to dobré?“ Někdo se takto může ptát, i já se tak na začátku ptala.

Když jsme začali zařizovat svatbu, nedokázali jsme si představit, kolik práce nás čeká. Mysleli jsme si, že obvoláme pár dodavatelů a pak už se budeme jenom těšit. Ale vše vyjednat, vyřídit a objednat tak, abychom byli spokojeni, chtělo spoustu schůzek a návrhů. Na pomoc při přípravách nám přispěchala moje svědkyně Verča, která nám navrhla konzultaci právě se svatebními koordinátorkami Žanetou a Janou. Na schůzce jsme probrali celou svatbu bod po bodu, minutu po minutě, všechny přípravy, kompetence, možné komplikace a všechno ostatní potřebné k tomu, aby náš svatební den proběhl právě tak, jak jsme si přáli. Díky radám obou dam a skvělé koordinaci Verči náš den proběhl hladce a bez jediné chybičky.

A proto nyní všem budoucím nevěstám a ženichům doporučuji, pokud chcete, aby Váš svatební den dopadl na jedničku, svěřte se do rukou těchto svatebních koordinátorek. Mají spoustu nápadů, zkušených rad, ověřených dodavatelů a troufám si říct, že Vám splní každé přání.

Martin a Monika“

3

Jaké to bylo pro svědkyni?

Když za mnou přišla sestřenice s tím, že mám být svědkyně a zárověň koordinovat celé dění ve svatební den, byla jsem nadšená a zděšená zárověň. Zvládnu to bez předchozích zkušeností? Zvládla jsem to. Díky Žanetě!

Na koordinační schůzce se s námi Žaneta podělila o zkušenosti profíka. Provedla nás všemi nástrahami svatebního dne, uhladila naše nápady a všechny oblasti ve kterých jsme tápaly dostaly pevný tvar. Položila nám otázky které by nás ani náhodou nenapadlo si položit. Instrukce a rady byly praktické a přesné. Jestli má někdo dokonalost v malíku a umí ji předávat i dál je to Žaneta! ;-)

Svatební den pak proběhl bez vetších záhrhelů a s těmi menšími jsme si díky detailní přípavě od Žanety a Jany poradili s lehkostí :) Nevěsta má úžasný zážitek a já zkušenost na celý život. Děkujeme!

Veronika – svěkdyně

4

Yes! Přesně proto, to děláme. :)

Novomanželům i svědkyni přejeme krásné dny naplněné láskou.

S láskou

Žaneta a Jana

Fotografie by Dana Šubová

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře