Listopadový úplněk v býku – čas díkuvzdání

Úplněk v Býku …

moonlight-1226253_1920

Původně jsem chtěla psát něco o tématech tohoto úplňku a jeho intenzitě, ale bude to jinak. Dnes je úplněk v býku a býk je, jak známo, znamení operující v elementu země. Pro mě osobně je býk nejvíc spojen s blahem a to materiálním, vztahovým, a se vším, co je krásné. Původně jsem si myslela, že je tento úplněk skvělou příležitostí vyslat si přání ohledně peněz, zázemí, rodiny apod.

Dnes ráno se to změnilo.

Mám pocit, že je tento úplněk, alespoň pro mě osobně, spojen s hlubokou vděčností za to, co máme. Blaho samo osobě je taková vzácná komodita. Myslím, že neexistuje moc lidí na tomto světě, kteří by měli pocit, že mají dost blaha. Ale kouzlo dostatku blaha je podle mě ve vděčnosti.

A tak jsem si v hlavě prošla poslední tři roky svého života, na které se koukám většinou jako na hlubokou transformaci, a uvědomila si, jak moc jsem vděčná za to, co všechno se mi dostává.

coffee-690422_1280

Jak jsem pyšná na nás obě s Mínou, že jsme to prošly v lásce a (víceméně) v míru. I přesto, že hodně věcí nebylo, tak o to víc věcí bylo. Jen jsem občas nedokázala tu svojí hlavu otočit správným směrem.

Můj život je velmi plný, je plný různých zkušeností, o kterých si někdy, ve své beraní tvrdohlavosti, myslím, že když to bolí, jsou to chyby. Ale nejsou. Jsem vděčná za každého jednoho člověka, který prošel mým životem, za každou práci, kterou jsem mohla dělat, za všechny příležitosti k rozšíření mého vědomí. Vše, co se v mém životě děje, vnímám jako hojnost, které se otevírám.

Děkuji, děkuji, děkuji,….

S láskou

Jana

P.S. Pokud máte chuť stále se k nám můžete přidat úplňkový rituál dnes večer nebo si udělejte vlastní rituál vděčnosti ❤️

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře