Mentální harmonizací k vědomému životu

Obě ke svému životu přistupujeme velmi vědomě. Nasloucháme vedení těla a duše a čteme signály Vesmíru. Mentální harmonizace je náš další následující krok, když už si zvědomíme něco, co je potřeba zpracovat.

meditation-1384758_1920

Od té doby co jí známe si v nepohodě fyzické či psychické velmi rychle klademe otázky: Kde to sedí v těle? a Jak to vypadá? Protože ať je to co je to, když to lokalizujeme, jsme schopné s tím dál pracovat, přijmout to, tranformovat, pročistit nebo cokoliv co je s tím dál potřeba.

Mentální harmonizace využívá přirozené schopnosti mysli pracovat v obrazech a spojení mezi emocemi a tělem. Díky tomu, když něco změníme v mysli, projeví se to i na těle. Určitě by Vás zajímala nějáká konkrétní situace, kdy jsme ji použily, že?

Tak třeba jsme harmonizovaly oteklý a bolavý nárt, tak že se nedalo chodit. Balonek v nártu, který se nám ukázal, tam seděl jako kotva do tady a teď. Kotva k radosti a únik od přepracovanosti a zahlcení povinnostmi. Když jsme potřebu být víc tady a teď integrovaly, balonek zpracovaly a voila nárt splaskl a zase bylo možné normálně chodit.

treatment-1327811_1920

Velmi mě mentální harmonizace ulevila, když jsem se potkala s tématem selhání. Jela jsem zrovna na důležitou schůzku po noci plné strachu a nočních můr. Ač jsem do rána zkusila všechny své osvědčené metody, nic nepomohlo. Tentokrát to prostě bylo moc velké na to, abych to prošla sama. Po cestě jsem napsala své víle záchranářce, která se hned ozvala a třemi otázkami mě zavedla k jádru situace – strach ze selhání. Ulevilo se mi po všech směrech, už jen jak to vyslovila. Díky tomu jsem se v situaci a svém psycho stavu s lehkostí zorientovala a zpracovala jsem si ho.

Občas taháme ostnaté dráty z krku, vinu z břicha, přetížení z trapéz atd. A naše těla i mysl jsou nám vděčné. Mentální harmonizace nám prostě pomáhá ve vědomém životu.

Jestli ji taky chcete zkusit, na Tereziném webu najdete skvělý ebook zdarma a videokurz.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře