Náš prostor, náš blog

Milí návštěvníci a čtěnáři našeho blogu, vítejte.

Psát blog je pro nás spojené s naším rozhodnutím žít svůj plný potenciál a přinášet svoje dary. Náš záměr pro tento blog je vytvořit pro nás i pro vás prostor pro prožitky, vnímání a spojení se sám se sebou.

Důležitou součástí našeho poslání je sdílet a proto s vámi chceme sdílet část naší cesty, poznání, moudrosti, kterou jsme načerpaly, a prožitků, které jsme prošly. I když je to pro nás často křehké, věříme, že to má smysl.

Víme jak jsou příběhy léčivé a samy je máme rády, proto věříme že i naše příběhy vám mohou pomoci, inspirovat vás nebo jen postrčit. Víme, jak jedna věta, která přijde v ten pravý čas, může změnit celý život.

Přejeme si, abyste tady našli něco co vás inspiruje, obohatí nebo potěší.

Přijměte pozvání do našeho posvátného prostoru.

All is perfect

S láskou

Jana a Žaneta

tisk_J&Z_50

P.S. Napadlo Vás proč máme v logu lotos, když dneska je lotosů všude kolem spoustu? Jak řekla Jana: „My nebudujeme značku, která bude konkurovat, ale která nás bude definovat.“ A lotos nás definuje perfektně. My jsme jako lotosy – kveteme i v bahně. A ta temnota a bahno jsou výživa pro naše kořeny.

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře