Návrat z temnoty

Návrat z temnoty … zpátky do života

Heal what has been hurtChange the Fates' designSave what has been lostBring back what once was mine

Jak se máte v těchto dnech? Jak se cítíte? Co vás bolí nejvíc?

My cítíme obrovskou sílu, která uzavírá velmi významné období v našich životech.

Prošly jsem obrovskou bolest, na kterou jsme nejdřív vůbec nedokázaly reagovat, snažily jsme se jí potlačit a úplně shořely.

girl-517555_1920

Pak přišlo období, kdy jsme si připustily, že nás to bolí tak, že nevíme, jestli jsme dost silné, abychom tu bolest překonaly.

V této době jsme dokázaly jen jednu věc, chránit se ze všech stran. Bály jsme se všeho nového tak, jako by všechny věci, které přicházely do našich životů, byly smrtelné rány.

Bylo to důležité období, které trvalo nekonečně dlouho a teď končí.

fashionable-girl-1382946_1920

Věci jsou pořád stejné. Pořád nás bolí to, co se stalo. Pořád se cítíme, jako bychom šly podél plotu nabitého elektrickým proudem, ale už to chceme jinak.

Nějak jsme obě došly do stavu, kdy si uvědomujeme, že obrněné bychom mohly projít celým životem, a že to nikam nevede.

Chceme své životy zpět. Chceme žít dny plné prožitků. Chceme své sny žít, ne je jen snít. A to všechno se může stát jen za jedné podmínky, která je velmi děsivá pro nás obě.

My velmi silně cítíme, že je čas otevřít srdce a nechat vstoupit život.

Heal what has been hurtChange the Fates' designSave what has been lostBring back what once was mine-3

My věříme, že je nyní ten správný čas nabrat odvahu a vyrazit do života s otevřeným srdcem. I když je v tom velká zranitelnost a riskujeme vše. Už není cesty zpět.

Ty skleníkové kytičky, kterými jsme několik let byly, už potřebují na sluníčko a musí riskovat, že možná přijde silný vítr nebo kroupy, a zahubí je to.

luggage-1436515_1920

A tak jsme si, v tyto dny, sbalily své pomyslné kufříčky plné svých vlastních bolestí a pomalinku vyřážíme. Už se v nich nechceme každý den přehrabovat a dojímat nad tím, jak moc bolí. Prostě jen cítíme, že chceme udělat další krok. Není to věc rozhodnosti nebo odvahy.

Je to nevyhnutelný krok na cestě za láskou, krásou a radostí – naším posláním.

Vůbec nevíme, co bude, jestli se to povede a jak to dopadne. Dnes už je to jedno. Kontrola, kterou jsme tak dlouho držely, nás vyčerpala z posledních zdrojů.

Heal what has been hurtChange the Fates' designSave what has been lostBring back what once was mine-2

A protože to cítíme obě tak silně, zveme i vás, abyste se připojili a rozhodli se otevřít své srdce tady a teď. Se vším kdo jste a co máte právě teď, otevřít své srdce. Akceptovat to obrovské riziko, že budeme znovu raněni a mnohem víc, protože zásah může jít hluboko.

Přesto přezevšechno pojďme spolu v sounáležitosti životem s otevřeným srdcem.

My na to sbíraly odvahu strašně moc dlouho, ale teď vyrážíme s láskou a bez brnění, s obrovskou důvěrou v život sám.

Pojďte s námi.

S láskou

Jana a Žaneta

 

P.S. Pojďte si s námi užít sounáležitost na další úplňkový rituál.

 

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře