Není bílá jako bílá

Na barvě svatebních šatů záleží!

Taky to znáte? Barvy, které nosíme, můžou být naší nejlepší přítelkyní – rozzáří nás, omladí, zvýrazní oči i vlasy – ale jen o něco málo odlišnější odstíny naší největší nepřítelkyní – zdůrazní chybičky krásy na pleti, vyblednou nás a celkově v nich působíme mdlo a nezdravě. A tomu se chcete ve svatební den určitě vyhnout!

Možná si teď říkáte, „Vždyť bílá sluší každému“. Pozor, není bílá jako bílá! Jak má každá z nás jinou barvu očí, tón pokožky a odstín vlasů, tak máme každá „svou“ bílou, která má jiný odstín. Jenom si představte širokou nabídku šatů ve svatebních salonech – zářivě bílá, slonová kost, smetanová, champagne… A věřte, že to neznamená, že každá vám bude slušet, lichotit a rozzáří vás. Pouze jediná z nich je vaší top barvou – nejlepším přítelem!

Z toho důvodu, vám přinášíme jedinečnou možnost osobní konzultace s odbornicí na styl, Dagmar Gabulovou, se kterou nejenom vyzkoušíte, co vám různé odstíny bílé způsobují, vyberete pro vás ten nejvhodnější, ale také se dozvíte, jaké šperky zvolit k svatebnímu looku (zlato, stříbro, perličky), i na jaký odstín upravit barvu vlasů tak, aby vše s vámi krásně ladilo.

WEDEO-Mcely-0531

„Pamatujte, že Vy jste ta nejdůležitější, proto je potřeba nejdřív ladit barvu, střih, styl svatebních šatů a celkový svatební look k Vám, až pak ladit outfit a finální look samotný“ dodává DagmarPrvní certifikovaná koučka stylu pro ČR a SR.

Více o svatebním stylingu se dozvíte v našem Wedeo videu:

S láskou

Jana a Žaneta

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře