Plním, co jsem si předsevzala

Jako další inspirující ženu do našeho seriálu jsme si vybraly Terezu Kramerovou.

PortretMiddle

Tereza je žena, kterou obě velmi ctíme pro její dary, které tak autenticky sdílí. Pomohla nám nejednou na naší cestě k sobě sama. Byla pro nás průvodkyní těhotenství, porodu, poporodních smutků, depresí z nicoty, nejhoršími formami strachů a stále pro nás je průvodkyní na cestě k opravdovosti.

Obě jsme se od ní učily a stále se učíme formou sezení, hromadných ženských rituálů, léčení, ale i jejích online programů.

Věříme, že je skutečnou inspirací pro mnoho žen a jsme vděčné, že je součástí našeho ženského kruhu.

Využily jsme příležitost a Terezy jsme se zeptaly, proč se věnuje právě tomu, čemu se věnuje. Její odpovědi si můžete přečíst níže. 

11096525_983636634982145_794317321017828964_n

Proč dělám to co dělám?

Dělám, to co dělám, protože cítím neodkladné puzení tvořit a zviditelňovat své vnitřní vize. Převádím je s pokorou, láskou a vášní pro vnitřní svět do reality. Vlastně mám pocit, že nemám volbu, protože jsem kdysi dávno, kdesi někde, přijala toto poslání jako svůj dar a teď jen plním to, co jsem slíbila. Co jsem si předsevzala. Mé poslání se odkrývá postupně a já jsem často v úžasu, jaké obzory se mi otevírají.

Co je největší hodnota mojí práce?

Osobně si myslím, že největší hodnota mé práce je autenticita. Když se dostanu do tvořivého flow, ukazují se mi obrazy před vnitřním zrakem a navádějí mě, jak je mám předat. Ať už je to psaný text, nahrávaná meditace, sezení s klientkou či právě prováděný rituál. Nedá se to naučit, ani okoukat. Stačí, když se tomuto vnitřnímu vedení otevřu a nechám skrze sebe proudit inspiraci z oblasti ducha. Právě toto propojení s niternými obrazy dělá moji práci jedinečnou. Nebo alespoň já to tak vnímám a jsem za toto své napojení velmi vděčná.

Co má práce klientům přináší?

Pevně věřím, že má práce přináší lidem naději, že odpovědi na své otázky mají v sobě. Také jim nabízím snadné nástroje, které si snadno mohou osvojit, aby se naučili efektivně pracovat se svojí myslí. V neposlední řadě vytvářím atmosféru (třeba zrovna meditacemi či mentální harmonizací), ve které se mohou lidé naladit na svoji vnitřní pravdu, na svůj zdroj. Pomáhám jim, aby našli svého mistra v sobě a místo hledání venku nalézali řešení uvnitř sebe.

Pokud vás zajímá vše to, co Tereza zprostředkovává, mrkněte na její stránky.

S láskou

Jana a Žaneta

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře