Přání se plní, když jsou v souladu

Tenhle týden jsem dojatá. I když si konec listopadu vzal ještě své a vyždímal ze mě, co šlo, dostala jsem mnoho potvrzení od Vesmíru, že přání se plní. (Pokud jsou v souladu.)

Když jsem před čtyřmi lety na podzim vysazovala po deseti letech antikoncepci (protože jsem cítila, že už to není dobré pro moje tělo), nebyla náhoda, že jsem objevila první program Ženy ženám.

zenyzenam-cz-500x337

Pamatuju si na ten moment, kdy jsem o Ženy Ženám říkala manželovi a bavili jsme se o tom, zda je to dobrá investice. Pamatuju si, jak jsem si progooglila všechny lektorky. Jak jsem sledovala holky v Sama doma, kde program představovaly, a hltala každé jejich slovo.

Ženy ženám pro mě otevřely obrovské dveře k ženství, mojí podstatě, novým hlubokým přátelstvím, ke splněným přáním.

Z programu jsem tehdy načerpala maximum. Ženskou podporu a sdílení, spoustu informací. Poprvé jsem díky němu prozkoumala svou cykličnost. Potkala jsem se díky němu se svými čarodějkami (jsem vděčná že vás mám holky :) Našla jsem odpovědi na mnoho otázek, které jsem ani nevěděla, že mám. Jednotlivé lektorky mě inspirovaly a podporovaly na další mojí cestě.

ZENY_ZENAM

Když jsme si později v jednom z dalších programů pro ženy měly napsat naše vzory, Alice Kirš byla na seznamu všech účastnic. Mezi Bono Voxem, Stevem Jobsem, Varenem Buffetem, Věrou Čáslavskou a dalšími jmény světového formátu jsme každá měly jako vzor Alici Kirš. Skupina 20 úplně různých žen od matek na mateřské, přes manažerky, (velko)podnikatelky, rentiérky, koučky, psycholožky, atd., si zvolila jako vzor Alici.

14708164_10211243761356329_4380634314262630206_n

Proč? Protože Alice tehdy pro nás představovala ženu, která žije svou ženskost a zároveň naplňuje své poslání. Pečuje o sebe, užívá si život a zároveň podporuje na cestě transformace ostatní. Využila své schopnosti a vytvořila něco unikátního. A to s námi rezonovalo. Přesně to jsme pro sebe taky chtěly.

Mě osobně prostě Alice přišla sympatická a chtěla jsem se kámošit :D Na několika Jantrách jsem ji měla nalepenou jako inspiraci. Potom, co manžel zemřel a život se mi rozpadal pod rukama jsem se na ní (na tu Jantru :) dívala s frustrací a pocitem, že tohle já nikdy nedokážu, že ty šance proměnit nedovedu.

13332746_10210092431493802_9070191518315394917_n

Ani nevím jak se to stalo, ale můj sen přiblížit se Alici, být součástí Ženy ženám a spolutvořit něco velkého, se splnil. Když jsem ustoupila Vesmíru z cesty a dala mu prostor tvořit, tak se to prostě stalo.

Letos jsme s obrovským nadšením a láskou organizovaly Ženy ženám Živě. A když nás Alice přizvala, abychom sdílely své zkušenosti v novém programu – Klubu Ženy ženám, neváhaly jsme ani minutu, i když to pro nás byla obrovská výzva.

Věděly jsme, že chceme svoje zkušenosti a poznání sdílet a podpořit tak další ženy. Zároveň jsme ještě nikdy předtím o našich ztrátách tak veřejně a otevřeně nemluvily.

Bylo to emotional-3

A teď? Celou cestu domů z předvánočního setkání lektorek Ženy ženám mi tekly slzy dojetí. Kromě toho, že jsem Áju i holky moc ráda viděla a mohla jsem je obejmout, uvědomila jsem si, že žiju to, co jsem si pro sebe přála. Že se moje přání splnilo.

Jsem moc vděčná, že mi tehdy Ženy ženám ty pomyslné dveře otevřely. A že jsem jimi prošla. Protože za nimi je něco mnohem většího než jsem si kdy dovedla představit.

Untitled design

Pokud taky právě stojíte přede dveřmi, věříme, že Klub Ženy ženám vás může podpořit a nasměrovat jako tehdy nás.

A co vaše přání? Žijete to, co si pro sebe přejete?

S láskou

Žaneta

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře