Proč milujeme Cestu extáze?

Proč milujeme Cestu extáze?

Kromě toho, že nás Cesta Extáze dovede vrátit zpátky k sobě a rozeznít naši esenci, posiluje naše ženství.

Cesta extáze sdílí ženskou moudrost, kterou máme všechny v sobě, ale na kterou často zapomínáme. Lili s Judit nám připomínají to prastaré spojení s Bohyní, s matkou Zemí, s ženským tělem a učí nás jak žít a praktikovat ženskost v dnešním světě.

IMG_6102

V běhu denního života nám program tvoří prostor pro zastavení a bytí se sebou. Pro nadechnutí a ponoření se do sebe. Jsou to takové ostrůvky ženství, které nás přelaďují na pozitivní frekvenci.

Navíc oceňujeme, že holky se toho nebojí a jdou i do nepříjemných a zakázaných témat. Jsou autentické a díky tomu my získáváme podporu, že i my můžeme. Můžeme být ženské, autentické, moc, zranitelné, … prostě takové jaké jsme.

Třešničkou na dortu jsou skvěle zpracované úkoly, díky nim vše rovnou aplikujeme do svého života a denní praxe. Nejvíc se nám líbí menstruační šperk.

EM6B5859us

Díky tomu všemu se skrze Cestu Extáze vracíme do svého středu a ke svému potenciálu. A když tam jsme, dovedeme zázraky.

Víc o Cestě extáze najdete tady. Nechte se unášet na vlně ženskosti.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře