Šaty, šperky, doplňky

I detaily jsou tím, na čem záleží! A není toho málo, na co je potřeba kromě svatebních šatů myslet. Závoj nebo radši ozdoba do vlasů? Výrazné visící náušnice nebo jemný perlový set? A co boty? Začtěte se do následujících řádků a inspirujete se, jak sladit svatební šaty s doplňky a na základě čeho je zvolit.

PragueDay1DetailsPreparationbyTerezaLee-21

Je samozřejmé, že dominantou celého svatebního looku budou hned po Vás Vaše svatební šaty. V předchozím dílu jsme si představily základní typy ženských postav a upozornily na to, že každé siluetě lichotí jiný střih a každé osobnosti zase jiný styl šatů. „Při výběru pamatujte, každá jsme originál – zevně i uvnitř.“ připomíná Dagmar.

Když najdeme vysněné svatební šaty zdůrazňující naše fyzické přednosti, podtrhující naši osobnost, charizma i esenci, vše ostatní – počínaje účesem, přes šperky, až po svatební kytici – potřebuje být s nimi (a i s námi) v harmonii. Tvarově, stylově i barevně. Nenechte se zlákat nádhernými originálními šperky, které jsou samy o sobě výrazné, vždy je zkoušejte v kombinaci se šatama, stejně tak jak ostatní doplňky. Ladit znamená zkoušet, přirovnávat, vidět vše dohromady, zejména však tvořit soulad a harmonii!

WEDEO-Mcely-0385

V případě, že jsou vaše šaty jednodušší, z hladkého materiálu a bez výrazného zdobení, můžeme se odvázat v doplňcích – jednoduchost a čisté linie šatů oživí působivé doplňky, jako např. dlouhý zdobený závoj, visící náušnice a nápadný náramek ze zlatého nebo stříbrného kovu dle vašeho barevného typu. Pokud máte ale šaty poseté krajkou, kamínky, nebo jinač zdobené nabíráním, či řasením, doporučuji odolat stejně výrazným doplňkům. Pamatujte, že méně je vždy více a dominantu volte v outfitu pouze jednu, tj. buď svatební šaty nebo doplňky, ne obojí najednou.

Pragueday2hotelParizbyTerezaLee-19

Potřebujete poradit s doplňky a doladěním celkového svatebního vzhledu na váš den? Využijte jedinečnou příležitost a zarezervujte si osobní konzultaci s odbornicí na styl, Dagmar Gabulovou! Dagmar s vámi zkonzultuje typ účesu vhodný pro váš tvar obličeje i střih svatebních šatů, stejně jako navrhne, jak a čím dozdobit váš celkový look na míru pro vás tak, aby vše s vámi krásně ladilo a vytvářelo harmonický celek.

S láskou

Jana a Žaneta

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře