Sebeláskou k přijetí reality

Lucky Sebeláskové CD nás doslova zachránilo. Přišlo k nám krátce po tom, co jsme ztratily naše životní partnery. Provedlo nás těmi nejhlubšími zákoutími. A ještě dlouho potom jsme každý den začínaly tlačítkem play a Lucka nám přála dobré ráno.

3d-obal-scd-860x667

Každý den po probuzení, kdy jsme znovu a znovu musely čelit té bolestné realitě nás hladil Lucky vlídný hlas a krásné afirmace udělaly náš život o kousek snesitelnější. Díky afirmacím a meditacím jsme konfrontaci s tou pohlcující bolestí ustály a neztratily jsme samy sebe. Naopak, dá se říct, že jsme našly ty své poklady.

Postupně se naše dny proměňovaly. Z naprostého šoku a konsternování jsme se posunuly k – umírám bolestí, ale dýchám a žiju. Potom přišlo stádium – jsem rozbitá na tisíc kousků, to už nikdy neposbírám. Až po přišlo – jsem v realitě, ve které být nechci. CDčko nás provedlo celým procesem a díky němu jsme nepodlehly tíze a (sebe)destrukci. Vyhnuly jsme se sebemrskání a sebenenávisti, za to co se nám stalo. A jednoho dne jsme se vzbudily s – Ano, můžu, zvládnu to.

A kniha? Taky pro nás přišla v pravý čas (Lucka má dobrý timing :). V době, kdy jsme se moc snažily naši realitu zase osídlit a proměnit v život, ve kterém se nám chce být, ale zoufale se nám to nedařilo přišla kniha Sebelásky.

10340147_790035447717738_2023466209330117512_n

Kromě toho, že je vlídná a zároveň praktická a vede k sebereflexi, nám dala největší objev. Bylo to zjištění jak fungují útěcha a povzbuzení. Obě dvě jsme byly přepodnětované, zaměřené na dodávání a vyprahlé po útěše. Když jsme se jí, díky knize, naučily doplňovat, mnohem víc jsme se v životě uvolnily a odpočinuly jsme si.

Umět se sebou zacházet soucitně, zejména když nenaplňujeme své představy, je pro nás obrovský dar a úleva.

Více o Sebeláskové knize a CD zjistíte zde.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře