Svatební styling

Moc nas těší, že jsme již nekolikrát měli příležitost spolupracovat s Dagmar, která dovede zhmotnit krásu stylem a oblékáním. A ještě více nás těší, že Dagmar nabízí své služby také speciálně pro nevěsty v podobě Svatebního stylingu.

Svatební styling je nová unikátní služba na českém trhu, která vás provede

  • návrhem vašeho svatebního looku na míru

  • samotným výběrem svatebních šatů a doplňků

  • i finálním doladěním celkového svatebního vzhledu

To vše za doprovodu odbornice na slovo vzaté, Dagmar Gabulové, která je první certifikovanou koučkou stylu pro Českou republiku a Slovensko. Jak takový Svatební styling probíhá? Začtěte se do následujících řádků a získejte inspiraci pro následující svatební sezonu!

lace-768476_1920

Nemáte konkrétní představu o svých svatebních šatech a ztrácíte se v nekonečných možnostech jejich odstínů a stylů?

Osobní konzultace s odbornicí na styl, Dagmar Gabulovou, vám přinese inspiraci v podobě konkrétního návrhu vašeho svatebního looku a nasměruje vás tím správným směrem. Jaký je nejvhodnější odstín šatů pro váš tón pleti? Zlaté nebo stříbrné šperky vás nejvíce rozzáří? Jaký střih šatů je pro vaši postavu nejlichotivější, aby zvýraznil vaše fyzické přednosti a zamaskoval kritické partie? Jak doladit účes a doplňky? Nejenom s tím vám Dagmar ráda poradí. Obrovskou hodnotou osobní konzultace je, že vás Dagmar díky úvodnímu rozhovoru blíže pozná, odhalí co vám vyhovuje, libí se vám a co nikoli, takže vám navrhne šaty a celkový styling na míru podle vaší osobnosti. Dagmar propojí vaší vnejší krásu s tou vnitřní a vy budete ve svatební den nejenom krásně vypadat, ale se budete krásná i cítit. Budete to pořád vy a celkový styling bude odrazem tím, kým opravdu jste. Není nad to se ve svatebních šatech cítit krásná, sebejistá, zářit a být sama sebou.

wedding-shoes-1470677_1920

Máte vysněné svatební šaty a představu o tom, jak by mely vypadat, ale potřebujete pomoct s jejich výběrem?

Dagmar vás také doprovodí do svatebního salonu, kde vám bude asistovat u výběru svatebních šatů a doplňků. Tuto službu lze využít jak v návaznosti na osobní konzultaci, tak je k dispozici i nevěstám, které představu o šatech již mají a mají zájem pouze o pomoc s jejich výběrem. Dagmar vám pomůže najít ty nejvhodnější šaty pro váš barevný typ, typ postavy, zejména ale pro vaší osobnost, které zároveň budou nejvíce vystihovat vaše představy.

Máte svatební šaty již doma, ale potřebujete k nim doladit doplňky, vizáž a nastavit celkový look?

I s tím se na Dagmar můžete obrátit. Stačí na osobní konzultaci přinést fotografii šatů (ideálně na vás) a Dagmar vás provede ideálními možnostmi s čím je doladit a jak docílit harmonického finálního look-u mluvícího ve váš prospěch. Na detailech totiž záleží více než si myslíte a dokážou váš svatební look změnit k nepoznání.

Více o svatební stylingu se dozvíte z videa, které jsme s Dagmar natočili pro Wedeo.

Pokud je to právě Vaše téma, neváhejte se na Dagmar obrátit. Více se dozvíte na jejím webu.

S láskou

Žaneta a Jana

Žaneta a Jana
Jsme průvodkyně na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporujeme ostatní (i samy sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Rády se dělíme o moudrost a poznání, které máme na sobě vyzkoušené. Ukazujeme snoubencům, že svatbu jde vnímat i jinak než je běžně zažitý koncept. Vytváříme prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí. Podrobnosti o Janě si přečtěte zde >> Více o Žanetě najdete tady >>
Komentáře