Naším životem a transformací nás provedlo a podpořilo mnoho programů, lidí a inspirací.

Věříme, že mohou být přínosné i pro vás, proto jsme vytvořili We love.

V sekci We love najdete vše co nás nadchlo, co jsme vyzkoušely a doporučujeme. 

Prostě We love it. ❤️

CESTA EXTÁZE

Proč milujeme Cestu extáze?

Především proto, že vždy když se díváme na videa, spojí nás to se sebou.

Program má pro nás to kouzlo, že i když jsme nejvíc unavené, přepracované či frustrované, dovede nás zase spojit s naší esencí. A to je pro nás nejvíc. Díky tomu, se vracíme do svého středu a ke svému potenciálu.

Kromě toho máme Lili a Judit moc rády, jsou to inspirující ženy.

Jejich přítomnost, i když jen virtuální, sytí a rozeznívá naše ženství. A za to jsme jim moc vděčné.

Proč ještě nás Cesta extáze baví si můžete přečíst zde.

ŽENY ŽENÁM Sebeláskové CD + kniha

V tématu sebelásky jedeme intenzivně poslední tři roky. Učíme se milovat sebe i život i přes ty naše životní situace. I přes to, že naše životy nejsou tak, jak jsme si je představovaly.

Lucky Sebeláskové aktivity nás v tom dost podporují. Díky jejímu CDčku Sebeláska jsme se naučily vlídnosti k sobě. Kniha je skvělá, praktická průvodkyně. Pomohla nám víc se v životě uvolnit a zacházet se sebou soucitně.

Navíc Lucka je kouzelná bytost, moc si vážíme, že je autentická i ve zranitelnosti.

Jak ještě nám kniha a CD pomohly se můžete podívat tady.

PANENKY OD MARKÉTY NEMETONY

Panenky od Markéty jsou nejen překrásné a milé dárečky, ale mají v sobě hluboké poselství. Markéta má dar napojení na duši, pro kterou tvoří. Díky tomu v panence zhmotní její nejryzejší esenci. Navíc od ní dostanete kromě panenky ještě vzkaz pro duši. Velmi léčivý, hluboký a zároveň vlídný vzkaz, který vás probudí.

První panenka k nám přisla jako dárek (děkujeme Eli) a od té doby jsme je darovaly všem v okolí a nemůžeme přestat, jak jsou kouzelné a sedí :) Těšíme se na každou další. Věříme tomu, že panenky a vzkazy ke svým majitelům přichází, aby jim připomněly ty jejich kouzelné části na které zapomněli. Alespoň u nás a všech obdarovaných to tak bylo.

Pokud chcete vidět jaké krásné panenky nám Markéta vytvořila, mrkněte tady.

JUST LOVE KNIHA LÁSKA BEZ POUT

Naši milí novomanželé a přátelé Šárka a Zdeněk Weberovi vydali knížku Láska bez pout.

Kniha je inspirující nejen svou krásnou obálkou. Její největší hodnota leží v tom, že Šárka se Zdeňkem opravdu žijí to, co píší. Mají to mnohokrát vyzkoušené v praxi a sami dobře vědí jaké to je, budovat vztah, být ve zranitelnosti a nořit se do svých hloubek osobních i vztahových.

Všechny jejich praktické tipy a rady mají otestované na sobě a jejich manželství.

Láká nás vše co je spojené s láskou. A tahle kniha tedy určitě je. Ne protože je to povídání o lásce a jak krásné by to mohlo být. Ale protože knížka je přímo pozvánka lásky do života.

A to se nám líbí, moc.

DYNAMIKA BOHATSTVÍ

Dynamika bohatství je primárně businessový profil zaměřený na to, abyste objevili a využívali své talenty. Díky tomu s nejmenším odporem vytvoříte a dodáte s lehkostí ty nejlepší věci. Takhle jednoduché to je.

Navíc nám naše profily mnohé objasnily i ve vztahových oblastech, nejen ve spolupráci a podnikání.

Co je to nejlepší, co nám přinesla?

Pocit, že jsme v pořádku tak, jak jsme. Uvědomění, že to co nám jde snadno, to nad čím mávneme rukou s tím, že se to nepočítá, jsou naše dary. A taky klid, že naše slabiny, jsou jen druhá strana mince těch darů a schopností. Že kvůli nim nejsme vadné zboží, jen je třeba s nimi umět fungovat. Ne se snažit opravit.

Pro nás to byla tak trochu revoluce ve vnímání sama sebe.

Proč? Čtěte tady.

MENTÁLNÍ HARMONIZACE

Ó mentální harmonizace, tisíceré díky za ní (Terez :) Mentální harmonizace je metoda, která nám dala svobodu a možnost spoustu neduhů jednoduše během chvilky samostatně zpracovat. Je to naprosto jednoduché a zvládne ji každý. Máme mnohokrát otestováno na nás a našem okolí, že to zázračně funguje.

Určitě znáte ty momenty, kdy si uvědomujete, že nejste ve své kůži. Ať už na těle nebo na duši. A co s tím kromě přijetí a útěchy můžete udělat? Použít mentální harmonizaci. Je to skvělý způsob, jak se z mínusu přehodit do plusu nebo minimálně do neutrálu. My ji s úspěchem používáme na vše – nemoci, práce s emocemi, psycho stavy, nespokojenost, atd.

Kromě toho, Tereza je naše milá, vlídná průvodkyně a transformace s ní nás baví.

Jestli chcete vědět víc, čtěte tady.

Chcete se nás na něco zeptat nebo si domluvit termín schůzky? 

Stačí vyplnit formulář vedle. 

Můžete nám také napsat na wedeo@wedeo.cz

Nebo nám zavolat na + 420 774 735 426.

Těšíme se na Vás!

Žaneta a Jana