Jak to udělat, aby Vaše podnikání fungovalo?

21.1. 13-17h

Praha 10

Představte si, že všechny odpovědi, rady a nasměrování pro své podnikání již máte v sobě. 

Jen je potřeba se k nim dostat.

Z naší vlastní zkušenosti i ze zkušenosti žen podnikatelek, se kterými pracujeme, víme že stačí opravdu málo.

Jednoduchý trik, díky kterému se nemusíme dřít, podléhat tlaku a výkonu a plýtvat své zdroje na nesprávných místech. Když se s podnikáním spojíme na hlubší úrovni a máme možnost zasadit ho do kontextu celého života, objevíme souvislosti, rady a odpovědi na naše otázky.

Nastavením podnikání tak, aby s námi bylo v souladu, získáváme svobodu a podnikání to dává lehkost.

Právě proto jsme připravily Business workshop. Chceme podpořit co nejvíce žen, aby žily své životy s radostí a podnikání s nimi bylo v souladu. Nikoliv přítěží, stresem či frustrací.

Co si z Workshopu odnesete?

Kromě naší podpory a vedení, sdílené ženské energie a příležitosti potkat se s dalšími inspirujícími ženami podnikatelkami se můžete těšit na:

 • Upřesnění toho, co opravdu v podnikání chci
  Nejen podle tabulky cílů, nejen jak nás vede mysl. Ale opravdu z hloubi duše a srdce. Z potřeby mého poslání.
 • Sladění svého života a podnikání
  Být v souladu a mít své podnikání a život v souladu je možnost jak si vše nastavit, aby nás to nevyčerpávalo. Naopak, aby nám to tvořilo zázemí.
 • Vyjasnění dalších kroků
  Ať už si zrovna kladete jakékoliv otázky kolem svého podnikání po Workshopu budete vědět jak dál. Protože ty nejcenější odpovědi si neseme v sobě.
 • Překvapení
  Máme pro Vás připravený milý dárek, který Vás podpoří na Vaší další cestě podnikání. (Abychom pro Vás dárek stihly nachystat, je potřeba se přihlásit do 14.1., později přihlášeným nemůžeme dárek garantovat, děkujeme za pochopení).

Určitě znáte ten pocit, když vše plyne bez úsilí. Věci se dějí v ten pravý čas. Vše do sebe krásně zapadá.

Podnikání Vás nevyčerpává a věnujete se mu s radostí. Je to svoboda, tvořivost, nadšení. Víte kam kráčíte, čemu se věnujete a proč. Netlačíte na sebe.

Víte totiž, na co je třeba zaměřit pozornost a jste ve svém středu. 

Cena workshopu je 3750kč. 

Za tuto cenu od nás dostanete naše extrahované know how a zkušenosti, které jsme sbíraly několik let. Prověřeno a testováno nejen na nás, ale i na našich klientkách.

Nabízíme Vám úplně nový přístup a uchopení podnikání, díky kterému si ušetříte mnoho času, sil a vyplýtvaných zdrojů. A své podnikání budete milovat.

Říkáte si, že to zní skvěle, ale jak ty kouzla uděláme? 

Skrze meditace a prožitková cvičení využijeme zdrojů a odpovědí, které máte v sobě. Nemusíte se bát, meditaci zvládnou i úplné začátečnice.

Možná se bojíte, že budete muset sdílet citlivé inforamce o sobě nebo o Vašem podnikání?

Není třeba, důležité budou Vaše vnitřní prožitky. Sdílet budete jen to, co Vám bude příjemné.

Chcete se ještě na něco zeptat, něco si ujasnit? 

Napište nám na wedeo@wedeo.cz, jsme tu pro Vás.

 

Pokud s Vámi Workshop rezonujete a cítíte, že je pro Vás a Vaše podnikání ten správný čas, neváhejte a klikněte na tlačítko přihlásit.

A co říkají účastnice?

Jaké to pro ně bylo? Co si odnesly?

Žandin workshop je takové jedno velké kouzlo, které vám dokáže přinést do života zhmotnění vašich podnikatelských snů. A nejen to. Možná přijdete s nějakými otázkami, které jste si vymysleli a které byste zde chtěli řešit. Během workshopu jste ale vedeni k tomu, řešit pro vás to nejpotřebnější. Jste vedeni především vaší duší a posláním nežli rozumem a díky tomu se dostanete k důležitým odpovědím, které v sobě máte ukryté. Pročistíte si také bloky, o kterých třeba ani nevíte, že máte. A dárek? Tak to je opravdu BOŽSKÉ překvapení. Tento kouzelný workshop upřímně a od srdce doporučuji a věřím, že vám na vaši podnikatelskou cestu posvítí minimálně tak, jako mně.

Zdenka MotáčkováŽeny ženám, www.zenyzenam.cz

Díky své předešlé profesi jsem už absolvovala workshopů a školení na téma business opravdu nespočet. Se Žanetou ale nečekejte, že nic z toho co už znáte. Nebudete řešit tvrda čísla a fakta. Žaneta vás pěkně pomalu a žensky provede celým workshopem. Seznámí vás například s vašim ideálním klientem, zjistíte, co přesně od vás chce a potřebuje a kde ho můžete potkat. To vše ve společnosti stejne naladěnych žen, ktere milují své podnikání celým srdcem podobne jako  vy nebo Žaneta. Nakonec nebudete chtít, aby to všechno skončilo, nebude se vám chtít opustit tuhle inspirující atmosféru. Dárek, který na vás na samém závěru ceka je opravdovou bombou a tresinkou na pomyslném dortu. Pokud si tedy potřebujete ujasnit, jakým směrem se ve svem podnikání vydat, tak setkání se Žanetou na workshopu vám určite ukáže  cestu.

Kateřina SorkováDesign house KK, www.designhouse-kk.cz

Workschop se Žanetou Slámovou v Našem prostoru je nezapomenutelné setkání s ni osobně ale i s ostatními ženami.  Předčil všechna má očekávání, které jsem měla. V příjemném prostředí formou meditace a dalšími úkoly, jsem se dostala odpovědi na otázky ohledně  mého podnikání a vnesly jasno do mých myšlenek. Už vím jakým směrem jít dál. Pro mě osobně byl nejsilnější zážitek setkání s duší mého podnikání. Celý workschop se nesl v duchu porozumění a přátelství. Na závěr jsme každá dostala osobní dárek, který nikde jinde nedostanete.

Věra Brázdová

Obchod, podnikání, ženy. Sama o sobě složitá kombinace :). Jak posouvat svůj byznys a zároveň cítit se a zůstat stále ženou, to bylo to, co mne zajímalo a jeden z důvodů, proč jsem se zúčastnila semináře. Průběh mne překvapil. Žádná teorie, žádné zbytečné řeči, přímo k jádru věci hned od začátku. Prozkoumat svoji cílovou skupinu, znovu si ověřit, co pro mne znamená podnikání a že to opravdu chci dělat, mrknout se na svoje strachy spojené se stavem mého podnikání skrze řízené meditace a vzájemné rozhovory s dalšími účastnicemi mi přinesly pěknou jízdu a velké rozlousknutí mého vztahu k penězům. Jsem nadšená. Za 48 hodin po semináři se pro mne otevřely nabídky na spolupráci u 6 velmi zajímavých nemovitostí. Náhoda? Ani omylem :). Získala jsem zde zcela novou podporu do mé obchodní praxe. Nádhera!! S pokorou za ni děkuji. Víc nemůžu říci, byl to krásný dárek a překvapení <3. Ze srdce doporučuji. Laskavé a otevřené vedení Žanety je moc prima zážitek! 

Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz

Děkuji Žanet za skvělý workshop o podnikání, za milé vedení na podnikatelské cestě. Když jsem se na workshop přihlašovala, bylo mé podnikání ve fázi touhy a přání. Jen jsem se přihlásila, kola se roztočila a do Prahy už jsem jela jako začínající podnikatelka :). Na začátku má každá spousty otázek a nejistot, proto mým cílem bylo zjistit, jestli tato cesta je tou pravou, jestli je v souladu se mnou a s mým posláním. Ani Žanet, ani jinou účastnici kurzu jsem předem neznala, přesto jsme si výborně všechny rozumněly. I způsob vedení workshopu byl pro mě nový a zároveň velmi objevný. Pomohl mi v sobě objevit novou sílu, našla jsem svoje slabiny, na kterých je třeba zapracovat, a také způsob jak svoje podnikání vést k nejlepšímu úspěchu ve smyslu, jak mého naplnění, tak výdělku. Workshop bych doporučila každé ženě, která již podniká a chce další rozvoj, tak ženě, která jen o podnikání přemýšlí. Je to krásný zážitek se zaručeným výsledkem :).

Zuzana Janglováwww.obchuudek.cz